איתור נזילות ובעיות רטיבות

חוששים מנזילה?

צוות המומחים שלנו נותן שירות בכל חלקי הארץ!


צילום קווי ביוב ומרזבים

בעבר איתור נזילות ותיקון בעיות בצנרת הביוב, ניקוז ומרזבים היו מצריכות חפירות, שבירת קירות ועמודים – היום, אינפרטק מביאה את בשורת העתיד בתחום: איתור ותיקוני פנים הצנרת בשיטה מהפכנית וללא הרס!

חברת אינפרטק מתמחה באיתור נזילות בצנרת ביוב וניקוז, זיהוי חסמים ומפגעים בצנרת, הסרתם ותיקון צנרת ניקוז, ביוב ומרזבים, בטכנולוגיה ייעודית מתקדמת. כמו כן החברה מתמחה בגילוי ריח של ביוב בבית ומבנה ופתרונות לטיפול בבעית הריח. העבודה נעשית בשלושה שלבים עיקריים:

צילום צנרת ניקוז וביוב, הסרת מפגעים וחסמים, תיקון ושיקום הצנרת ללא הרס. 

צילום צנרת ניקוז וביוב

על מנת לבצע איתור נזילות בצנרת ביוב וניקוז, בשלב הראשון מתבצע צילום צבעוני ואיכותי, תוך שימוש במצלמת סיב אופטי או רובוט זעיר, המצלמים את פנים הצינור לצורך אבחון ואיתור הכשלים בצנרת.

התמונה המתקבלת מצביעה על מיקום התקלה ועל מהותה. אינפרטק עושה שימוש במצלמות סיב אופטי המתקדמות בעולם בצילום קווי ניקוז/ביוב, ביכולת להיכנס לזוויות בצינור ולזהות את הליקויים. התמונה המתקבלת באיכות הגבוהה ביותר.  בצע

מטרות צילום הצנרת

 • איתור סדקים ושברים בצנרת ביוב וניקוז
 • איתור גופים זרים וחסמים בצנרת
 • איתור שורשים שחדרו לצנרת
 • בדיקת מרזבים לאיתור כשלים או חסימות
 • איתור ניתוקים בצנרת
 • איתור תוואי הצנרת ומקטעים סמויים
 • קריסת קווי ביוב

יתרונות בולטים בצילום הצנרת

 • פתרון יעיל ונקי, ללא הרס תשתיות קיימות
 • חיסכון משמעותי בעלויות הכרוכות בפתיחת קיר/עמוד תשתיתי לצורך הסרת החסימה/כשל!
 • יישום הטכנולוגיה ברבי קומות ובבתים פרטיים כאחד
 • יישום מהיר ואלגנטי בכל סוגי הצנרות!
 • קיצור זמני העבודה

מתי נבצע צילום קווי ביוב?

נבצע צילום קווי ביוב במקרים בהם ישנה רטיבות כתוצאה מחור או קדח בצנרת, רווח בין מפרקי הצנרת, פגיעה בצנרת העוברת בתוך עמוד או קיר, מבנה שעבר חיפוי אבן וכתוצאה מכך נפגעו צינורות מי הגשם (צמ"ג), רטיבות עקשנית רבת שנים ללא פתרון, סדקים בצינור כתוצאה מחדירת שורשים ועוד.

צילום צנרת ביוב וניקוז מאפשר לערוך בדיקות תקופתיות לצורך תחזוקה שוטפת של המבנה וגילוי מוקדם של נזקים סמויים, ובכך למנוע עוגמת נפש רבה.

השירות ניתן למגזר הפרטי, העסקי והציבורי. כמו כן, מוסדות, עיריות וקבלנים רבים נעזרים בשירותינו.

צילום קווי ביוב וניקוז באמצעות מצלמת סיב אופטי מתאים לכל מי שחפץ לאתר מקור נזילות ומוקדי רטיבות ולשים סוף לבעיות. הצילום מתאים לבניינים רבי קומות, לבתים פרטיים, למוסדות ולכל אתר בו עוברים קווי ביוב, קווי ניקוז ומרזבים.

אבחון הליקויים מתבצע דרך שוחות ביוב, נשמים, נקודות ביקורת וכן הלאה ומאפשר אבחון ממוקד של הליקויים והנזילות.

כבר מעל 20 שנה שחברת אינפרטק נותנת שירות  בתחום לחברות מובילות בענף הבניה, עיריות, וועדי בתים, חברות אחזקה, משרדים ממשלתיים ועוד.

סריקת מערכת האינסטלציה (קווי ביוב וניקוז) לאחר ובזמן בניה, לצורך קבלת טופס 4.  הבדיקה כוללת דוח מפורט על מצב הצנרת, כך ניתן להבטיח את תקינות צנרת הביוב והניקוז ולאתר ליקויים בטרם תושלם באופן סופי הבניה. האישור קביל בעיריות ובמועצות במחלקת הבניה והתכנון.

צנרת הבניין או הבית היא מערכת מורכבת ופעילה יום יום. על כן, רצוי לשמור על תחזוקה שוטפת על מנת לזהות ליקויים בזמן ולאתר כשלים לפני שמגיעים למצבים קיצוניים.

אין צורך לחכות לסימני רטיבות בקירות או טפטוף מים מהתקרה, הפעולה הטובה ביותר המומלצת היא טיפול מונע, כל שנותר לעשות הוא ליצור קשר איתנו ולתאם מועד הגעה, ללא כל הפרעה לשגרת היומיום וללא פגיעה בתשתיות קיימות. צילום קווי ביוב וקווי ניקוז, במיוחד לפני תקופת הגשמים, עשוי למנוע עוגמת נפש רבה בעתיד.

חשוב שתדעו שצלום צנרת ביוב היא שיטה מאוד נפוצה בימינו, מכשירי הצילום כמו מצלמת סיב אופטי מהווים היום כלי בלתי נפרד בארגז הכלים של חברות לאיתור נזילות והפכה את תחום איתור נזילות בקווי ביוב וניקוז לנגיש ובר ביצוע, ללא כל הפרעה או הרס. הצילום נותן מענה לאיתור ליקויים שאינם נראים לעין כמו ריחות רעים, רטיבות בקירות, רטיבות כלואה ועוד.

לקוחות ממליצים

Erez Lipelis
Erez Lipelis
09/06/2022
ממליץמְאוּמָת
שירות אדיב ומקצועי עם ציוד מתקדם ומשוכלל, קיבלנו דוח מפורט וענייני בזמן קצר יחסית
ישראל מאיה
ישראל מאיה
10/03/2022
ממליץמְאוּמָת
aminut agaa ba zman miktsoanut toda al aşirut.
Smadar Werber
Smadar Werber
20/02/2022
ממליץמְאוּמָת
אני ממליצה ובענק!!! הגיע אלינו בחור בשם חן לוי מקצוען אמיתי! עם תודעת שירות נפלאה!!! ידע רחב בכל מה שקשור לנזילות ובעיה של רטיבות השקיע בבדיקה יסודית עם מכשירים מקצועיים וטובים בהמון סבלנות סובלנות אנושיות ומקצועיות מרשימה מאוד!!! שאפו לאינפרטק שיודעים לבחור אנשים מקצוענים ותותחים שכאלו התרשמנו מאוד מאוד מקווים שבזכותכם בעיית הרטיבות סוף סוף תפתר תודה גדולה סמדר
Yevgeny Leikin
Yevgeny Leikin
09/02/2022
ממליץמְאוּמָת
חברה מקצועית ושירות אישי ואדיב באיתור נזילות
Gilad Atedgi
Gilad Atedgi
27/01/2022
ממליץמְאוּמָת
אני ממליץ בחום על חזי מאינפרטק שהגיע אלי ופתר לי בעיות רטיבות שלא הצלחתי לפתור תקופה ארוכה!!חזי הגיע הסביר לי בדיוק מה הבעיה ממליץ בחוםםםם
Davida Kutscher
Davida Kutscher
21/01/2022
ממליץמְאוּמָת
Chen the technician came to us early on a Friday in order to ensure that the problem could be fixed in time for Shabbat. He was incredibly professional, experienced, polite and punctual. We are so grateful to him and have already recommended him to several friends.
Zvika Klein
Zvika Klein
31/12/2021
ממליץמְאוּמָת
השירות של אינפרטק היה מצוין, זריז, יסודי ומקצועי. כמפקח בנייה יוצא לי לעבוד עם הרבה מאוד אנשי מקצוע - ואני חייב להגיד שהשירות שלכם הוא יוצא מגדר הרגיל. בנוסף, ברצוני לציין לשבח את אמיר קולמן - בודק אמין ומקצועי. המון תודה יצחק טקל
Efi Ariel
Efi Ariel
28/12/2021
ממליץמְאוּמָת
אדיבות,הגעה בזמן, מקצועיות מצויידים בכל כלי האיתור , סבלנות , איתור מדויק של הנזילה בצינור ראשי תיקון מהיר של הצינור והמחיר הלם את התיקון וההשקעה. ממליץ מאוד
עליזה שלו
עליזה שלו
01/12/2021
ממליץמְאוּמָת
נציג החברה הגיע במועד שנקבע, ביצע סריקה יסודית,היה אדיב, הסביר את הממצעים וקיבלתי שרות מעולה.
Shaul Fellus
Shaul Fellus
17/11/2021
ממליץמְאוּמָת
בעבודתי השוטפת כעובד מדינה בתחום הנדל"ן, אני חווה תדיר מפגשים עם יזמים ובעלי מקצוע מעולמות הבניה. הפגישה איתכם, אינפרטק, בהמשך להמלצות ממספר גורמים, הייתה חוויה מרעננת וממש לא שגרתית בנוף השכונתי. החל מיצירת הקשר עם שרית, הביקור הנעים של חן ואריאל התותחים שענו בסבלנות לכל שאלה באופן מקצועי חד וברור (ויעידו שאני נודניק לא קטן) ועד סיום התהליך בקבלת דו"חות מדניאל, הכל סופר מקצועי, מתקתק, חכם, ומחוייך. תודה רבה אישית לכל אחד ואחד מכם. ממליץ עליכם ללא צל של ספק.